چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۲

اخبار شبکه

در تاریخ 17 آبان ماه سال 1402 دوره آموزشی با موضوع مدیریت و توسعه منابع مالی و مددکاری اجتماعی برای موسسات و مراکز خیریه استان آذربایجان شرقی و استان اردبیل در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برگزار شد. تعداد 35 نفر از مدیران و کارکنان ، 19 موسسه خیریه و انجمن و کانون در شهرستان تبریز با تحصیلات مقطع دیپلم و حداکثر کارشناسی ارشد ، حداقل سن شرکت کنندگان بین 25 تا 65 سال در این دوره شرکت داشتند .

ادامه مطلب...

در جلسه شورای مرکزی شبکه ملی خیریه های حامی ایتام مطرح شد: خدمت رسانی به بیش از یکصد هزار یتیم توسط موسسات عضو این شبکه

روز شنبه 28 بهمن ماه جلسه شورای مرکزی شبکه ملی خیریه های حامی ایتام کشور با حضور اعضاء این شورا از استان های مختلف برگزار گردید. در این جلسه ضمن مرور اقدامات و فعالیت های شبکه، سیاست های کلی و برنامه های آتی در جهت توانمندسازی خیریه های عضو به بحث و گفتگو گذاشته شد.

ادامه مطلب...

روز چهارشنبه مورخ 1/6/1402 دوره آموزشی مدیریت و مددکاری اجتماعی در سالن کنفرانس شبکه ملی خیریه های حامی ایتام برگزارگردید . تعداد 21 نفر از مدیران و مددکاران اجتماعی از 5 استان و 14 موسسه خیریه ، با تحصیلات حداقل دیپلم تا دکترا و سنین 25 تا 69 سال در این دوره شرکت داشتند ، رشته های تحصیلی عزیزان شرکت کننده مددکاری اجتماعی ، حقوق ، مدیریت و روانشناسی بود.

ادامه مطلب...

سازمان‌های امور اجتماعی و بیمه سلامت ایران تفاهم همکاری امضا کردند تا به موجب آن بسترهای لازم برای فعالیت خیران سلامت به منظور ایجاد بیمه پایه سلامت در اقشار کم‌برخوردار فراهم شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، این تفاهم‌نامه که به امضای محمد عباسی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی از یک سو و محمد مهدی ناصحی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از سوی دیگر رسید، بر آن است

ادامه مطلب...

با سلام و احترام در تاریخ 24 خرداد 1402 دوره آموزشی با موضوع مدیریت و مددکاری اجتماعی در موسسه های خیریه در سالن اجتماعات موسسه ایتام الغدیر بروجرد برگزار گردید.

ادامه مطلب...