دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

اخبار شبکه

دبیرخانۀ جشنواره ملی اعطای نشان نیکوکاری که با همت نهادهای حاکمیتیِ مرتبط با نیکوکاری، شبکه‌های ملی نیکوکاری و جمعی از کنشگران اجتماعی تشکیل شده است، فراخوان نخستین دورۀ این جشنواره را منتشر کرد. از اهداف این جشنواره می‌توان به «ترویج و گسترش کار تخصصی و حرفه‌ای در فعالیت‌های نیکوکارانه»، «معرفی الگوهای برتر حوزه نیکوکاری» و «تجلیل از تشکل‌های خیریه برتر» اشاره کرد.

ادامه مطلب...

شب اول رسیدن به استان سیستان و بلوچستان داخل منطقه آزاد چابهار آقای استیلی را دیدم که برای کمک به سیل زدگان آمده بود . شب آخر داخل فرودگاه آقای رسول خادم را دیدم . از منطقه سیل زدگان برمی گشت . رفتم جلو و تشکر کردم . در کل سفر پنج روزه به منطقه هیچ خبری از مسئولین یا حتی هلال احمر نبود . بیشتر کمکهای مردمی را نیروهای امداد و جوانان داوطلب بلوچ جابجا و به دست سیل زدگان می رساندند . وارد بلوچستان که می شوید مثل این است که به یک کشور دیگر سفر کرده اید . آدمهایی با

ادامه مطلب...

در تاریخ 17 آبان ماه سال 1402 دوره آموزشی با موضوع مدیریت و توسعه منابع مالی و مددکاری اجتماعی برای موسسات و مراکز خیریه استان آذربایجان شرقی و استان اردبیل در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برگزار شد. تعداد 35 نفر از مدیران و کارکنان ، 19 موسسه خیریه و انجمن و کانون در شهرستان تبریز با تحصیلات مقطع دیپلم و حداکثر کارشناسی ارشد ، حداقل سن شرکت کنندگان بین 25 تا 65 سال در این دوره شرکت داشتند .

ادامه مطلب...

در جلسه شورای مرکزی شبکه ملی خیریه های حامی ایتام مطرح شد: خدمت رسانی به بیش از یکصد هزار یتیم توسط موسسات عضو این شبکه

روز شنبه 28 بهمن ماه جلسه شورای مرکزی شبکه ملی خیریه های حامی ایتام کشور با حضور اعضاء این شورا از استان های مختلف برگزار گردید. در این جلسه ضمن مرور اقدامات و فعالیت های شبکه، سیاست های کلی و برنامه های آتی در جهت توانمندسازی خیریه های عضو به بحث و گفتگو گذاشته شد.

ادامه مطلب...