سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

اخبار شبکه

دوره آموزشی مدیریت موسسه های خیریه و مددکاری اجتماعی با هدف توانمندسازی تشکل ها روز سه شنبه 9 اسفند 1401 در استان کردستان شهرستان سنندج با حضور 30 نفر از مدیران و مددکاران اجتماعی موسسه های مردم نهاد استان برگزار گردید.

ادامه مطلب...

زلزله پنج و نه دهم ريشتري خوي در سرماي زمستان فاجعه تلخي بود که باعث مرگ سه تن از هموطنان و مصدوميت بيش از هزارنفر از هموطنان عزيز شد. در جريان اين زلزله بيش از ده هزار واحد مسکوني آسيب ديد ودوهزار خانه تخريب شد. در شهر خوي با ماشين که دور مي‌زني آثار چنداني از تخريب را مشاهده نمي‌کني اما وارد کوچه‌ها و ساختمان‌ها که مي‌شوي، ديوارهايي را مي‌بيني که ترک خورده يا ريزش کرده است به منطقه فيرورق که مي‌رسي ساختمان‌هاي زيادي را مي‌بيني که تخريب شده است.

ادامه مطلب...

دوره آموزشی مدیریت موسسه های خیریه و مددکاری اجتماعی با هدف توانمندسازی تشکل ها روز یکشنبه چهارم بهمن 1401 در استان مرکزی شهرستان ساوه با حضورحدود50 نفر از مدیران و مددکاران اجتماعی موسسه های مردم نهاد استان برگزار گردید .

ادامه مطلب...

روز چهارشنبه مورخ 14/10/1401 گردهمایی موسسه های خیریه حامی ایتام استان فارس با حضور تعدادی از خیریه های موثر و مقامات استان در شیراز برگزار شد با عنایت به تلاش های انجام شده و مدیریت بسیار خوب جناب آقای شمس علاقه مندی موسسه های عضو ، اهداف تعیین شده برای نشست های استانی به شیوه شایسته ای برگزار شد که گزارش مختصرآن تقدیم می شود

ادامه مطلب...

در تاریخ 22/8/1401 آقایان عشقی و داغستانی و خانم طلوعی با مسئولین بنیاد آلا، برگزار کنندگان همایش‌های خیر ماندگار با هماهنگی قبلی در محل دفتر بنیاد واقع در امیرآباد – خیابان اردهال جلسه آشنایی و تبادل نظر برگزار گردید.

ادامه مطلب...