دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

گزارش برگزاری دوره آموزشی در شهرستان بروجرد خرداد 1402

با سلام و احترام در تاریخ 24 خرداد 1402 دوره آموزشی با موضوع مدیریت و مددکاری اجتماعی در موسسه های خیریه در سالن اجتماعات موسسه ایتام الغدیر بروجرد برگزار گردید.

تعداد ۶۴ نفر از مدیران و کارکنان ۲۲ موسسه خیریه و دیگر حوزه‌های اجتماعی در شهرستان بروجرد با تحصیلات حداقل مقطع سیکل و حداکثر کارشناسی ارشد، حداقل سن 26 تا 73 سال. همکاران داوطلب تا مدیرعامل، در این دوره شرکت داشتند. رشته‌های تحصیلی شرکت کنندگان بسیار متنوع از مهندسی عمران، ژنتیک، حقوق، روانشناسی و قابل توجه تنها یک نفر تحصیل در رشته مددکاری اجتماعی پیام نور بوده اند.

بررسی برگه‌های ارزشیابی تکمیل شده نشان دهنده رضایت بسیار خوب ۸۰ درصد و ۲۰ درصد خوب از مباحث مدیریت و مددکاری اجتماعی است. ۸۰ درصد شرکت کننده درخواست تداوم آموزش با زمان بیشتر را دارند. دستگاه‌های شرکت کننده در این دوره شامل هلال احمر، کمیته امداد، مرکز خدمات مثبت زندگی بهزیستی و موسسه‌های خیریه الغدیر، سرطان بروجرد، بقیه الله، اهل بیت، سلطان امید به آینده، بنیاد کودک، سالمندان، سیمای خورشید مکه، مرکز نیکوکاری محمد جعفری، بهشت، حضرت ولی عصر، سرای بروجرد و ساحل آرامش از جناب آقای اسماعیل‌زاده مدیرعامل محترم و کارکنان عاشق و مهرورز موسسه الغدیر که برای برگزاری این دوره آموزشی تلاش وافری انجام دادند تشکر و سپاسگزاری می‌شود.